Ubytovanie a stravovanie

Kúpeľný hotel ***Rimava

V ponuke je ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, dvojlôžkových a rodinných apartmánoch. Izby sú vybavené TV, rádiobudíkom, sušičom na vlasy (okrem prízemia), prípojkou na internet, (okrem prízemia) chladničkou a rýchlovarnou kanvicou. V podkroví liečebného domu je 7 klimatizovaných apartmánov (dva bezbariérové), a dve klimatizované konferenčné miestnosti pre 2 x 30 osôb. Kúpeľná jedáleň s kaviarňou – stravujú sa tu všetci ubytovaní klienti. Rýchle občerstvenie s terasou je otvorené počas letnej sezóny. Raňajky sú formou bufetových stolov, servírované obedy a večere s možnosťou výberu zo štyroch druhov jedál.

Hotelové služby

  • trezor na recepcii
  • využívanie PC, pripojenie na internet
  • odvoz a dovoz klientov a batožiny
  • nestrážené parkovisko
  • predaj suvenírov a hygienických potrieb

Liečebný dom Mária

Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 37 lôžok. Liečebný dom Mária poskytuje ubytovanie v jednom dvojlôžkovom apartmáne a v jedno- a dvojposteľových izbách. K vybaveniu izieb patrí TV, chladnička, rýchlovarná kanvica. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 300 m).

Liečebný dom Slaná

Liečebný dom SLANÁ je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Vybavenie izieb: TV, chladnička, rýchlovarná kanvica, káblové pripojenie na internet. Celková kapacita liečebného domu je 22 lôžok . Ubytovanie poskytujeme v jednom dvojlôžkovom apartmáne, šiestich dvojlôžkových a ôsmich jednolôžkových izbách. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 250 m). Na prízemí liečebného domu Slaná sa nachádza stála výstava miestneho drevorezbára a kúpeľná galéria.

Liečebný dom Milan

Tento liečebný dom je vyhradený a špeciálne upravený pre deti. Má kapacitu 58 lôžok a je prepojený s budovou Balneoterapie a liečebným domom RIMAVA spojovacou chodbou.

Od mája 2016 prebieha rekonštrukcia budovy LD Milan