Ubytovanie a stravovanie

Liečebný dom Rimava ***

V ponuke je ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, dvojlôžkových a rodinných nadštandardných apartmánoch. Izby sú vybavené TV, rádiobudíkom, sušičom na vlasy (okrem prízemia) a chladničkou. V podkroví liečebného domu sú dve konferenčné miestnosti pre 2 x 30 osôb. V kúpeľnej jedálni s kaviarňou sa stravujú všetci ubytovaní klienti. Rýchle občerstvenie s terasou je otvorené počas letnej sezóny. Raňajky sú formou bufetových stolov, obedy a  večere sú servírované  s možnosťou výberu zo štyroch druhov jedál.

Hotelové služby 

  • trezor na recepcii
  • WIFI pripojenie na internet
  • odvoz a dovoz klientov a batožiny za poplatok - 1,00 €/1 cesta (je potrebné nahlásiť aspoň deň vopred pred nástupon na pobyt - 047/559 31 33)
  • bezplatné nestrážené parkovisko
  • predaj suvenírov 

Liečebný dom Mária **

Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 37 lôžok. Liečebný dom Mária poskytuje ubytovanie v jednom dvojlôžkovom apartmáne a v jedno a dvojposteľových izbách. K vybaveniu izieb patrí TV a chladnička. Wifi pripojenie v celej budove. Na stravu a procedúry sa dochádza do liečebného domu Rimava (cca 300 m). V budove LD Mária nie je výťah, budova je jednoposchodová.

Liečebný dom Slaná **

Liečebný dom SLANÁ je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Vybavenie izieb: TV, chladnička, káblové pripojenie na internet. Celková kapacita liečebného domu je 22 lôžok . Ubytovanie poskytujeme v siedmich dvojposteľových a ôsmich jednoposteľových izbách. Na stravu a procedúry sa dochádza do liečebného domu Rimava (cca 250 m). Budova LD Slaná je jednoposchodová a je bez výťahu.