Ubytovanie a stravovanie

Kúpeľný hotel ***Rimava

V ponuke je ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, dvojlôžkových a rodinných apartmánoch. Izby sú vybavené TV, rádiobudíkom, sušičom na vlasy (okrem prízemia), chladničkou. V podkroví liečebného domu sú dve klimatizované konferenčné miestnosti pre 2 x 30 osôb. V kúpeľnej jedálni s kaviarňou sa stravujú všetci ubytovaní klienti. Rýchle občerstvenie s terasou je otvorené počas letnej sezóny. Raňajky sú formou bufetových stolov, obedy a  večere servírované  s možnosťou výberu zo štyroch druhov jedál.

Hotelové služby 

  • trezor na recepcii
  • pripojenie na internet
  • odvoz a dovoz klientov a batožiny (je potrebné nahlásiť aspoň deň vopred pred nástupon na pobyt - 047/559 31 33)
  • nestrážené parkovisko
  • predaj suvenírov a hygienických potrieb

Liečebný dom **Mária

Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 37 lôžok. Liečebný dom Mária poskytuje ubytovanie v jednom dvojlôžkovom apartmáne a v jedno a dvojposteľových izbách. K vybaveniu izieb patrí TV a chladnička. Wifi pripojenie v celej budove. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 300 m). V budove LD Mária nie je výťah, budova je jednoposchodová.

Liečebný dom **Slaná

Liečebný dom SLANÁ je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Vybavenie izieb: TV, chladnička, káblové pripojenie na internet. Celková kapacita liečebného domu je 22 lôžok . Ubytovanie poskytujeme v siedmich dvojposteľových a ôsmich jednoposteľových izbách. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 250 m). Na prízemí liečebného domu Slaná sa nachádza stála výstava miestneho drevorezbára a kúpeľná galéria. Budova LD Slaná je jednoposchodová a je bez výťahu.