Ubytovanie a stravovanie

Kúpeľný hotel ***Rimava

V ponuke je ubytovanie v jednoposteľových a dvojposteľových izbách, dvojlôžkových a rodinných apartmánoch. Izby sú vybavené TV, rádiobudíkom, sušičom na vlasy (okrem prízemia), chladničkou. V podkroví liečebného domu je 7 klimatizovaných apartmánov (dva bezbariérové), a dve klimatizované konferenčné miestnosti pre 2 x 30 osôb. V kúpeľnej jedálni s kaviarňou sa stravujú všetci ubytovaní klienti. Rýchle občerstvenie s terasou je otvorené počas letnej sezóny. Raňajky sú formou bufetových stolov, obedy a  večere servírované  s možnosťou výberu zo štyroch druhov jedál.

Hotelové služby 

  • trezor na recepcii
  • pripojenie na internet
  • odvoz a dovoz klientov a batožiny (je potrebné nahlásiť aspoň deň vopred pred nástupon na pobyt - 047/559 31 33)
  • nestrážené parkovisko
  • predaj suvenírov a hygienických potrieb

Liečebný dom **Mária

Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 37 lôžok. Liečebný dom Mária poskytuje ubytovanie v jednom dvojlôžkovom apartmáne a v jedno- a dvojposteľových izbách. K vybaveniu izieb patrí TV a chladnička. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 300 m). V budove LD Mária nie je výtah, budova je jednoposchodová.

Liečebný dom **Slaná

Liečebný dom SLANÁ je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Vybavenie izieb: TV, chladnička, káblové pripojenie na internet. Celková kapacita liečebného domu je 22 lôžok . Ubytovanie poskytujeme v siedmich dvojlposteľových a ôsmich jednoposteľových izbách. Na stravu a procedúry sa dochádza do kúpeľného hotela Rimava (cca 250 m). Na prízemí liečebného domu Slaná sa nachádza stála výstava miestneho drevorezbára a kúpeľná galéria. Budova LD Slaná je jednoposchodová a je bez výťahu.


Adresa

Číž 48, 980 43 Číž

Nájdete nás aj na ubytovacom portáli Hauzi.sk

POZOR ZMENA!

OZNAMUJEME KLIENTOM, 
ŽE DO 1.2.2021

Z DÔVODU TECHNICKEJ ÚDRŽBY, ČERPANIU DOVOLENIEK A NARIADENIA HLAVNÉHO HYGIENIKA SLOVENSKEJ REPUBLIKY SÚ KÚPELE ČÍŽ MIMO PREVÁDZKY (situácia sa môže zmeniť podľa nových nariadení).

Tel. kontakty:

recepcia: 0903 801 285
prijímacia kancelária: 0903 297 616
obchodný úsek: 0910 500 090 


ĎAKUJEME VÁM ZA VAŠU PRIAZEŇ V TOMTO ŤAŽKOM ROKU 2020 
A TEŠÍME SA NA VÁS V ROKU 2021.